top of page

Hospodaření s vodou

Jelikož nám není lhostejné celkové hospodaření s vodou v krajině, věnujeme si i tomuto důležitému tématu již v prvotní fázi projektu. Málokdo z nás dokáže výrazně ovlivnit současné nešťastné nakládání s vodami v krajině, jako jsou meliorace, betonová koryta řek, (ne)členění krajiny apod., které vodu z krajiny velice rychle odvádí. Avšak nakládání s vodami v našich domácnostech ovlivnit můžeme. 

Z těchto důvodů nám dává smysl dotace Dešťovka, které se naše firma aktivně věnuje.

Zpracováváme odborné posudky, které je nutné předložit pro schválení dotace. Podmínky pro získání dotace Dešťovka jsou blíže rozepsané na našich webových stránkách www.vodanasucho.cz.

Při nakládání s veškerými vodami je třeba mít i do budoucna na paměti to, že dešťová voda je jedním z nejcennějších zdrojů, které máme, a je potřeba s ní co nejefektivněji nakládat a zachovat tak dostatek vody pro navazující generace.      

odborné posudky dotace dešťovka.jpg

Současně s vyřízením dotace Dešťovka také zajišťujeme dodání kompletního systému komponentů pro zajištění funkčního systému hospodaření s vodou, jako jsou akumulační nádrže, domácí vodárny i celé sestavy.  

 

V případě zájmu zajišťujeme i realizaci systémů sestavených dle podmínek Dotace Dešťovka po celé ČR.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.r-planeshop.cz a také na stránkách:  www.vodanasucho.cz

bottom of page