top of page

Rodinný dům Poděšín 1

Rodinný dům ve tvaru L je realizován v obci Poděšín na Vysočině a je částečně podsklepen. Kromě suterénu nabízí přízemní a podkrovní podlaží určené pro bydlení, přičemž přístup do suterénu je zajištěn jak z exteriéru tak i z interiéru.

Konstrukční systém je zvolen jako zděný z keramických bloků s kontaktním zateplovacím systémem. Parametry objektu jsou v rovnováze s technickými požadavky na využívání i obytnými požadavky tak, aby vše bylo součástí rodinného domu.

Slovo majitele:

Firmu R-Plan, s.r.o. vedenou panem Ing. Chytalem můžeme všem rozhodně doporučit. S přípravou projektu a službami jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo profesionálně, hladce a velmi krátkém časovém horizontu – od přípravné fáze projektu, komunikace návrhů a našich potřeb, zpracované vizualizace domu až po vytvořený kompletní projekt, který přesně splnil naše očekávání.

                Vzájemná komunikace probíhala na velmi dobré úrovni a vždy nám byly trpělivě zodpovězeny veškeré dotazy a připomínky. Pan Ing. Chytal vytvořil velmi rozsáhlý a podrobný projekt, který byl dostatečně přehledný i pro nás jako laiky. Děkujeme za spolupráci.

Jan & Iveta S.

 

bottom of page