top of page

Srub Arrow2

Moderně pojaté řešení srubové stavby, která je specifická především pro svůj prosklený štít a jeho tvarové řešení.  Ideální orientace ke světovým stranám zajistí dostatečné proslunění obytných prostor a současně umožní maximálně otevřený výhled.

Vnitřní dispozice je přizpůsobena požadavkům investora a umožňuje pobyt pro čtyřčlennou rodinu. Přízemní podlaží nabízí dostatečnou velikost technického i hygienického zázemí. Rovněž obsahuje předsíň, 2 dětské pokoje, spíž, sklad pod schodištěm, z kterého je umožněno přikládání do krbové vložky. Obytný prostor tvoří jeden celek, z kterého je umožněn vstup na venkovní terasu nebo přejít do podkrovního podlaží. Podkrovní prostor je rozdělen na ložnici s vlastní koupelnou, šatnou a galerii přímo přístupnou ze schodiště. Galerie navazuje na otevřený prostor mezi přízemím a podkrovím, a je ideálním místem pro načerpání sil.

Srub Arrow- záběry z dronu

Srub Arrow- záběry z dronu

Přehrát video

Slovo majitele:

Dovolte mi, abych Vám poděkoval za perfektní spolupráci na přípravě rodinného srubového domu v obci Ujkovice.  Veškerá příprava i realizace proběhla bez problémů a na vysoké úrovni. Vždy jste nám vyšli maximálně vstříc a Vaši profesionalitu můžeme jen vřele doporučit. Díky Vám nám odpadlo spoustu dalších starostí s výstavbou domu

Václav K.

bottom of page