top of page

Srub Jasénka

Jedná se o rozsáhlejší stavební záměr, který má obrovskou výhodu v nádherném místě, kde se má stavba realizovat. Novostavba je navržena v malebné krajině, na vrcholu kopce s krásným výhledem do údolí. Na samém vrcholku je navržen 3 podlažní rodinný dům s terasami, venkovní grilovací koutek s letní kuchyní a posezením, vinným sklípkem a přírodním koupacím jezírkem. Při samotném vjezdu na stavební pozemek je navržena garáž pro parkovaní 2 vozidel a karavanu.  
 

Samotný rodinný dům je velice prostorný, ale současně obsahuje nespočet místností a prostor s praktickým využitím. Například v suterénu stavby se nachází garáž pro parkovaní 2 osobních automobilů, motorek a jízdních kol, dále technické místnosti, černou kuchyni, chladnou místnost, sklady a také saunu s vířivkou a odpočinkovou zónou. Pod venkovními terasami je prostor využit pro skladovaní suchého palivového dříví. 
 

Přízemní podlaží je spojeno se suterénem vnitřním i venkovním podlažím. Za krytým vstupem do 1.NP je prostorná předsíň, z které je umožněn vstup do úklidové místnosti, 2 šaten a dále vstupem do obývacích prostor. Mimo jiné se zde nachází velká kuchyně kachlovými kamny a ležením "za pecí", spíží a jídelnou, relax koutkem, velmi prostorným obývacím prostorem a dále také ložnici s vlastními šatnami a koupelnou. Z většiny vnitřních prostorů je umožněn vstup na venkovní terasu. Podkrovní podlaží již slouží pouze pro pobyt, nachází se zde 5 pokojů, 2 koupeny, šatny a galerie s kulečníkem, TV koutkem a stolním fotbálkem. Dominantou stavby je otevřený prostor mezi přízemím a podkrovím, v kterém je navíc umístěn kamenný komín s krbem.

bottom of page