top of page

Srub Tyra

Záměr je navržen v krásné lokalitě obklopené přírodou. Investor měl od začátku velmi jasné požadavky a představy, proto celá stavba získala velmi rychle svoji podobu.

Jedná se o nepodsklepený rodinný dům s podkrovím využívaným pro bydlení. Novostavba je navržena v přízemním podlaží ze smrkových kulatin, podkrovní podlaží je navrženo ze sendvičových dřevěných obvodových konstrukcí. Vnitřní prostor je přizpůsoben požadavkům investora tak, aby bylo možné užívání domu až čtyřmi osobami. Veškeré místnosti jsou dostatečně prostorné, ale současně ekonomicky vyvážené. Kromě pobytových místností rodinný dům nabízí posilovnu, skladové prostory, saunu a velmi příjemný obytný prostor s kuchyňským koutem.

Slovo majitele:

Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti R-Plan za dosavadní výbornou spolupráci při návrhu a přípravě realizace výstavby rodinného domu. Od začátku spolupráce došlo velmi rychle ke vzájemné shodě při řešení vnitřní dispozice domu s ohledem na naše prostorové potřeby a celkové řešení stavby, kdy bylo nutné dojít ke shodě s požadavky úřadů jelikož stavební pozemek se nachází na hranici CHKO. Zvláště oceňuji, že veškerých potřebných jednání se chopila projekční kancelář, a nám tak odpadla veškerá administrativní zátěž spojená s realizací stavby, což jistě každý uvítá. S touto společností je pro mne radost pracovat a věřím, že ve stejném duchu bude spolupráce pokračovat až do samotného dokončení stavby domu.

 

Rudolf Kotlár – srub Tyra

bottom of page