top of page

Vizualizace

Znáte pořekadlo: „dvakrát měř, jednou řež“ ? Stavba rodinného domu bývá jedním z klíčových životních momentů a je velmi důležité nepodcenit řádnou přípravu. Proto je vhodné i finančně méně náročné věnovat pozornost pečlivé přípravě návrhu stavby před zahájením realizace, než-li v průběhu výstavby. Mnoho věcí je možné během realizace měnit, avšak některá rozhodnutí jsou již nevratná či jejich změna velmi nákladná.

Pokud je tedy k dispozici architektonická studie, dopracujeme navrhované řešení do fotorealistických vizualizací ve vysoké kvalitě. Součástí této služby je i zpracování animace obletu objektu a 360° pohledů. Díky těmto zobrazením získáte představu o kompletní koncepci navržené stavby s osazením do okolí, je možné blíže definovat materiálové řešení tak, aby výsledek odpovídal co nejvíce Vašim představám a požadavkům. Vyhnete se tak možným nepříjemným rozhodnutím pod tlakem v průběhu výstavby.

Virtuální realita

Pokud budete chtít vidět stavbu v reálných rozměrech a barvách, se zvukem a pohybem okolního života, je pro Vás virtuální realita tou ideální cestou. I v průběhu výstavby je velice příjemné znovu vkročit do virtuální reality a těšit se tak na finální výsledek. 
Naši architekti a projektanti již v rámci této přípravy mohou řešit dílčí otázky vznikající při navazujících stupních projektové dokumentace. Proto je výhodné tuto přípravu absolvovat již na začátku celého procesu stavby stavby.

Virtuální realita

Virtuální realita

Přehrát video
bottom of page